REFERENCE

Vybrané reference


Dobrý den, paní Kadlecová,

moc děkuji za to potvrzení. Víte, v dnešní komplikované době jsou lidé na sebe někdy opravdu zlí, bez jakéhokoliv respektu , ohleduplnosti a obyčejného lidského přístupu. Byla jsem velmi překvapena, že u Vás jsem nenarazila na žádný problém s mou žádostí. Je to přímo „balzám pro duši“, když jste se mnou jednali naprosto profesionálně a ještě jste k tomu příjemní, milí a ochotní. A to bylo právě u Vás v Acondu, kolega se kterým jsem mluvila jako s prvním a pak Vy.
Ještě jednou Vám moc děkuji za ochotu a vstřícnost .
A co se týká TČ, od začátku komunikace s panem Kubíčkem po Vaše montážníky, jedním slovem úžasné a super.
Bylo to správné a jedinečné rozhodnutí pořídit si TČ , zvláště na „stará kolena „a zrovna od Vás. Jsme maximálně spokojeni a nemá to chybu. Rozhodovali jsme se pro Vás na základě doporučení předešlých klientů. Nejsme již žádní „mladíci “ a velmi nám to ulehčilo život.
Přeji Vám Všem abyste tuto nelehkou dobu přežili ve zdraví .

S pozdravem Jirákovi

Videoreference

Vybrané pochvaly


Dobrý den,

Ještě jednou děkujeme za realizaci topení prováděného Vaší firmou. Všechno bylo provedeno precizně a na přání zákazníka, zní to jako klišé ale je to tak, vše bylo perfektně vysvětleno. 

S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. Za to bych Vám chtěl poděkovat.

Chtěl bych poděkovat především panu Šťastnému, za celou koordinaci, zájem a celkové vysvětlení, dále paní Kadlecové za zasílání informací a vysvětlení mých otázek a oběma partám za realizaci topného systému.

Topení funguje perfektně.
Děkujeme

S pozdravem Michal O. (Řečany nad Labem)

Další reference


Dobrý den paní Kadlecová, pane Vildt.

Chci Vám tímto moc poděkovat za mé rodiče pro které firma ACOND zajistila instalaci tepelného čerpadla pro jejich rodinný dům.
Samozřejmě tento dík patří i montérům, kteří prováděli samotnou montáž. Totéž platí i pro všechny pracovníky ve Vašich dílnách, kteří vše připravují a dávají dohromady. Dlouho jsem se nesetkal s tak vstřícným a profesionálním přístupem jak v jednání se zákazníkem tak i s perfektně odvedenou kvalitní prací lidí, kteří se na tom všem podíleli.
Ještě jednou moc děkuji.
 
S přáním hezkého dne
Jiří B., Hořovice

Dobrý den,
jsme velice spokojeni s firmou ACOND a.s., Vzájemná komunikace mezi námi (objednavatelem a dodavatelem)
byla vždy na vysoké profesionální úrovni, potěšila nás také ochota a vstřícnost všech zaměstnanců.
Montáž tepelného čerpadla a jeho uvedení do provozu bylo velmi rychle a kvalitně provedeno.
Tuto firmu vřele doporučujeme.
S pozdravem Sejkovi


Vážená paní Kadlecová, vážený pane Vohradníku,

dovolte mi, abych Vám a Vašim spolupracovníkům poděkoval za perfektně odvedenou práci při montáží tepelného čerpadla.
Ke společnosti Acond mne přivedl můj spolupracovník, jemuž pracovníci Vaší společnosti montovali klimatizaci. Byl nadmíru spokojen a jak jistě víte, přímé doporučení udělá více než lecjaká reklama. Proto jsem se rozhodl pro Vaši společnost a opravdu toho nelituji.
Po předchozích nedobrých zkušenostech s řadou firem a společností, které se podílely na rekonstrukci našeho rodinného domu, jsem byl opravdu jako v „Jiříkově vidění“. U Vaší společnosti platí podaná ruka, vyřčené slovo, podepsaná smlouva a setkal jsem s tak profesionálním jednáním, kterého jsem nebyl dosud nikdy účasten. Pracovníci společnosti Acond odvedli perfektní práci v přesně dohodnutém termínu a hodině, vše po sobě uklidili a v maximální míře vyhověli mým požadavkům. Znovu musím opakovat, že s tak profesionálním jednáním jsem se dosud u žádné další společnosti nesetkal. Jsem přesvědčen, že takto by to mělo být vždy a všude, ale právě proto, že tomu tak, bohužel, není, o to více si cením takového přístupu. Navíc nadstandardní záruka, vzdálené monitorování, český výrobce hovoří samo za sebe.
Jako perličku bych ještě rád uvedl, že můj soused, když viděl celou profesionální realizaci tepelného čerpadla, rozhodl se pro jeho montáž rovněž od Vaší společnosti.
Prosím vyřiďte Vašim spolupracovníkům ještě jednou moje poděkování.
S úctou

MUDr. Michal T.


Dobrý den, paní Kadlecová.
Dnes jsme odeslali zbytek peněz za fakturu. Jinak Vám musíme velmi poděkovat. Celá firma Acond funguje naprosto úžasně. Vy jste tak milá a ochotná, nic není problém. Tohle člověk jen tak nevidí. Ale i další lidé z firmy Acond. Moc celé firmě děkujeme, prostě vám všem. A přejeme hodně úspěchů i dále. Za nás vás budeme všude jen chválit a doporučovat.
Ještě jednou velké díky


S pozdravem
Lejskovi


Dobrý den pane Šťastný,

dovoluji si Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za realizaci TČ v našem rodinném domě v Kytíně. Od počátku a prvního kontaktu s Vámi jsem věděl, že mám co dočinění s profesionály, kteří dokáží pracovat profesionálně, poradit a vysvětlit vše potřebné i když jsem Vám možná volal až moc často a ujišťoval se o různých záležitostech týkající se TČ a jeho umístění, jeho parametrů apod. Komunikace probíhala vždy věřím ke spokojenosti obou stran a také administrativní podpora v osobě paní Kadlecové probíhala skvěle.

Před vlastní montáží jsem měl jisté obavy a vědět jakou dokážete odvést kvalitní, profesionální a „čistou“ práci mohl jsem pár posledních nocí před montáží klidně spát. Pánové Staněk, Lešňovský a pan elektrikář Hřebejk jsou opravdu jak jste říkal jedni z nejlepších Vašich techniků, kteří umístili čerpadlo a veškeré další zařízení tak, že jsou ozdobou technické místnosti. Vlastní čerpadlo čeká na svůj zimní provoz a věřím, že budeme spokojeni.

Děkuji ještě jednou Vám i všem se kterými jsem se mohl ve spol. ACOND setkat. Děkuji za Vaši perfektní práci a přeji Vám do budoucna mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Budu rád, když moji chválu vyřídíte všem výše uvedeným kolegům a kolegyni Kadlecové.

Hezký den

s úctou

Josef Š.


Čerpadlo je až po čertech tiché!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkujeme za dodávku a montáž. Chlapy byli super.
Spokojený klient z Mirovic


Vážení, děkuji panu Slaninovi za ochotu a organizaci při opravě výměníku tepelného čerpadla.Rovněž panu Klikovi a panu Pincovi,kteří opravu provedli.Přístup k zákazníkovi i vlastní práci nadstandatně profesionální.Firma,která čerpadlo instalovala jako součást malé FVT elektrárny mě velmi zklamala.Jsem opravdu ráda že mohu být jednou ze spokojených zákazníků firmy Acond a těším se na další spolupráci.S pozdravem MUDR. Hana Š.


Během roku 2020 jsme se rozhodovali o výměně starého topného systému na tuhá paliva za systém ekologičtější a pokud možno bezúdržbový. Byly jsme si prohlédnout několik systémů u známých a na nakonec jsme se rozhodli pro tepelné čerpadlo vzduch-voda.

Pro instalaci od firmy ACOND jsme se rozhodli na základě doporučení od známého a faktu relativní blízkosti firmy z důvodu servisu.

Po zadání poptávky firma reagovala velmi rychle, jednání před i během instalace bylo velmi seriózní a profesionální. Vše proběhlo v dohodnutých termínech, na naší žádost byla po instalaci provedena ještě jedna dodatečná změna. Firma ACOND nám vyšla vstříc, za to jí patří náš dík.

Systém nám bez problémů k naší spokojenosti funguje již půl roku. Čerpadlo si u nás již bylo prohlédnout několik dalších zájemců jako např. pánové Šmejkal a Tejnora z Borotína, kteří mají taktéž tepelné čerpadlo od firmy ACOND objednané.

Nejvíce si ale ceníme přístupu všech pracovníků firmy. Vše si zařídili sami, nepořádek si po sobě uklidili, jednání velmi slušné.

Jan K.

Divišovice


podporuji vaší firmu a dělám vám reklamu jak to jde, protože jsem
opravdu spokojený.

Obrátil se na mne pan …snad Bartek??? jeho tel. 7770…… On se mi představil, ale zapomněl jsem jeho jméno, řekl, že jste mu dal na mě kontakt a požádal mě zda bych mu něco pověděl o vaší firmě. Technické věci měl celkem prostudovaný, ale spíš ho zajímal servis a přístup vašich techniků. Myslím, že si TČ u vás objednal.

Nezávisle na něm se bez zavolání u nás objevil pan Kryzánek ze S……. (to už jsem se na jméno zeptal pořádně) a chtěl také reference o TČ. Povídali jsme si a ukázal jsem mu všechno co potřeboval a měl od vás dokumentaci a také nakonec říkal, že si tedy vyžádá, aby jste mu poslali „kozu“, že si připraví betonový podklad pro upevnění TČ. Byl spokojený.

A to je prozatím ode mne všechno.

Děkuji a s pozdravem Zdeněk H.


>

Zdravím,
chtěla bych vám tímto poděkovat, už ohříváme naše „staré kosti „, je to úžasný. Jste šikovní, budeme vás doporučovat. Hlavně kvitujeme tichý chod venkovní jednotky.
S pozdravem Helena B.H.

Dobrý den paní Kadlecová,

moc vám, panu Vohradníkovi a chlapům od řemesla, kteří mi dávali čerpadlo do provozu děkuji za kvalitní práci a profesionální přístup. Je moc fajn s vámi spolupracovat.

Mějte se moc hezky

Jirka S.


Dobrý den, pane řediteli,

rádi bychom poděkovali Vašim zaměstnancům za skvěle odvedenou práci. Děkujeme panu Michalu Doubkovi za zprostředkování výstavby čerpadla a za poskytnutí informací. Dále paní Petře Mrzenové za veškeré doklady a papírování. V neposlední řadě moc děkujeme montážním technikům – pan Krause, pan Hula a pan Krátký za profesionální přístup.

Přejeme pěkný den.

S pozdravem Hrdličkovi Všeteč.


Dobrý den. Chceme tímto vyjádřit ohromnou spokojenost s prací fi ACOND, a.s. Neskutečná rychlost dodání TČ, která započala již osobním jednáním s panem Vohradníkem, který se pak o to vše následující postaral. Následovalo brzké stanovení termínu dodání a potom i provedení veškerých prací . Vše proběhlo v pohodě a k naší velké spokojenosti . Všichni pracovníci, kteří se u nás podíleli na dodání TČ a jeho instalaci si zasluhují naše velké poděkování.

Děkujeme všem.

Manželé Polesných, Kácov 289


Dobrý den,

Zatím vše vypadá dobře 😊 Moc děkuju za naprosto dokonalý servis, ještě se potkám s panem Kubíčkem a doladíme drobnosti, ale již teď mohu říci, že vaše společnost byla jedna z mála, ne-li jedinná, se kterou jsem neměl na stavbě žádný problem, vše bylo skvělé, rychlé, prostě dokonalé..Určitě Vás budu všude doporučovat! Když vidím, co se děje všude okolo, jste opravdovým sluncem naší stavby ! 😊 Děkuju moc!

Mirek Burian


Dobrý den. Rád bych Vaší společnosti poskytl zpětnou vazbu jako reakci za poskytnuté služby. Od Vaší společnosti jsme si objednali tepelné čerpadlo, kdy nám bylo doporučeno TČ Acond 8 EVI-M. Dnes je již tepelné čerpadlo včetně podlahového topení, které rovněž instaloval Acond v provozu a vše funguje perfektně. Od počátku spolupráce se na našem domě vystřídalo mnoho pracovníků firmy, kdy všichni byli velice příjemní, ochotní a jejich přístup byl profesionální. Vyzdvihnout bych chtěl spolupráci s panem Kolářem- obchodním zástupcem společnosti. Pan Kolář je skutečně člověk na svém místě a řekl bych že svou práci odvádí nadstandardně. Vždy vše prakticky obratem zařídil a nikdy pro něho nebyl nic problém.

Děkuji

S pozdravem Ondřej Skok- Rakovice


Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat za montáž a instalaci TČ, po 14ti dnech topení mohu říci, že jsem si vybral dobře.

Vaši firmu jsem si vybral nejen proto, že se jedná o českou firmu, ale také proto, že dodáváte kompletní výrobek montovaný svými zaměstnanci a zajišťujete i kompletní servis.

To se mi ukázalo, jako skutečná výhoda, když vidím problémy některých sousedů, kteří mají namontovaná čerpadla od různých firem. Montáž jim dělaly firmy, které podle mého názoru

s podobnými věcmi nemají prakticky žádnou zkušenost.

Obě party Vašich montérů, které u mě byly musím pochválit. Velmi slušní, vstřícní a profesionálně zdatní. Byla za nimi vidět opravdu pěkná práce.

Hezký den

Zdeněk D, Kolín


Dobrý den paní Novotná,

nemám jiný kontakt a proto se obracím na Vás s prosbou o předání tohoto mailu příslušným vedoucím pracovníkům ve vaší společnosti..

Jak víte, objednali jsme si tepelné čerpadlo Acond. Instalaci a zprovoznění provedli pánové Ryant (+ kolega, jehož jméno jsem bohužel zapomněl) a pan Houska. Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup společnosti Acond a jmenovitě pak shora zmíněných pánů, za přístup pana Koláře a samozřejmě i za Váš přístup paní Novotná.

Komunikace již na začátku projektu probíhala vždy jasně, věcně a profesionálně, veškeré dotazy byly jasně zodpovězeny a měl jsem tak pocit, že jsem zákazník, kterého si Acond váží a ne „obtěžovatel“, který má hlavně koupit a zaplatit. Pan Kolář nás ochotně navštívil i o víkendech, pánové Ryant (+kolega) a Houska odvedli perfektní a profesioánlní práci a po skončení práce po sobě vzorně uklidili.

Předpokladem úspěchu každé společnosti jsou mimo jiné i její zaměstnanci. V případě polečnosti Acond jsem se setkal jen a pouze s ochotnými zaměstnanci a zároveň i s odborníky.

Děkuji ještě jednou a přeji mnoho zdaru.

S pozdravem
František Lego


Vážený pane Hanusi,

píši Vám, protože bych ráda pochválila zaměstnance Acondu z Milevska, se kterými jsme sjednávali zakázku na montáž tepelného čerpadla. Jmenovitě se jedná o pana Cvika, pana Šťastného, paní Novotnou. Pan Cvik je velmi schopný technický odborník, navštívil nás dokonce dvakrát, aby nám navrhl správné tepelné čerpadlo. S velkou trpělivostí odpovídal na naše laické otázky i když se opakovaly pořád dokola a vše nám dokonale vysvětlil. Pan Šťastný nám ochotně několikrát telefonicky poradil, jak postupovat na přípravě základu pod čerpadlo a pomohl radou na další naše dotazy. Paní Novotná nám zasílala průběžně perfektně zpracované doklady, potřebné k předložení žádosti o Kotlíkovou dotaci, na emailovou korespondenci paní Novotná reagovala ještě týž den, velmi ochotná a příjemná paní.

Dne 24. – 25.2.2020 k nám přijeli odborní pracovníci Acondu instalovat TČ. Byli to topenáři, pánové Staněk a Lešovský. Druhý den přijeli elektrikáři pan Hřebejk a pan Jelínek. Musím Vám sdělit, že obě dvojice jsou sehraní a rychlí odborníci, pracovali téměř bez přestávky, což se jen tak nevidí. Veškeré zbytky pomocného materiálu po sobě uklidili, žádný nepořádek po nich nezůstal – odvedená odborná práce a čistá práce na jedničku s hvězdičkou.

Technický i pracovní tým je na vysoké odborné úrovni. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě firmu Acond, s čistým svědomím můžeme Vaši firmu doporučit svým známým.

Přejeme Vám hezký den a mnoho úspěchů v další pracovní činnosti.

Váňovi, KerharticeDobry den, vazeny pane jednateli,

Nestava se mi moc casto, abych mel cas a chut napsat podobny email – to uz me opravdu musi neco nadzvednout ze zidle!

Koncem minuleho roku jsem se na Vasi firmu – stejne jako na tri Vase konkurenty – obratil s poptavkou na tepelne cerpadlo pro svuj rodinny dum. Nemohu Vam ani dostatecne popsat jaky propastny rozdil je mezi Vasi firmou a ostatnimi. Pracuji v obchodu a v customer servisu pres 15 let a mam svou vlastni firmu s 30-ti zamestnanci, s necim podobnym jako je ACOND jsem se vsak doposud nesetkal.

Naprosto spickovy pristup od obchodnika, pana Kolare – perfetkni vystupovani a prezentace firmy. Nestava se casto, aby obchodnik tak dobre vedel, o cem mluvi a pak Vam jeste skrze svuj tym dorucil presne to, co slibil.

Nasledovala instalace, kterou jste mi vysli maximalne vstric v kratkem case jeste pred Vanoci – pan Ryant a Benes – famozni! Poradili se vsemi nastrahami, vcetne prostupu kamennou fasady a pritom nepadlo nahlas jedine sproste slovo. Zustal po nich uklizeny prostor a dobre odvedena prace, ze mi spadla brada. Pak nasledoval elektrikar, jehoz jmeno jsem zapomnel – a opet cista a profi prace. Dlouho jsem se s takovym instalacnim tymem nesetkal – jestli vubec nekdy. Minuly tyden jsem mel mensi zadrhel se spinavym filtrem, takze cerpadlo nedelalo, co melo. Prijeli pan Slama a pan Pinz. Opet na vybornou – a opet na 150%!

To uz jsem si rikal, ze Vam musim napsat a skutecne Vam pogratulovat, protoze mate skvely tym!!! Uspesne podnikani stoji vzdy a jen na lidech – setkani s firmou, kde to slape, je vzdy obohacujici a velmi prijemne. Prosim, vyridte vsem me vrele podekovani a nezapomente je poradne pochvalit. V dnesni dobe i pri velkem usili neni jednoduche sestavit tym, ktery by byl z poloviny tak dobry, jako je ten Vas. GRATULUJI VAM!

Jeste jednou diky!
S pratelskym pozdravem a pranim hezkeho dne,
Jakub Zelenay

Jakub Zelenay [ Rizlly ]
Managing Director

Rizlly Retail Studio
Becovska 19, 104 00, Prague 10
Czech Republic
jakub.zelenay@rizlly.com
www.rizlly.com


Dobrý den přeji, paní Suchanová.
Velmi děkuji za Vaši informaci a pomoc.
Také bych moc ráda poděkovala za dokumentace, které připravujete jako firma pro žadatele o kotlíkovou dotaci.
Patříte jednoznačně mezi nejlepší firmy a velmi nám pomáháte při zpracování dokumentace.

Děkuji tímto za Vaši spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Naďa Opitzová
Administrativní pracovník
Odbor řízení dotačních projektů
Oddělení skupinových projektů
Zborovská 11, 150 21 Praha 5
tel: 257 280 453
e-mail: opitzova@kr-s.cz
www.kr-stredocesky.cz


Dobrý den pane Kolář,

moc rád bych se s Vámi podělil o to kolik nás stál jeden rok provozu s TČ Acond 8kW a podlahovým topením Acond.
Za celý rok s TČ a podlahovým topením nebyl problém. Případné dotazy jste nám zodpověděl. Přes zimu nastavena teplota v místnosti 22st a TUV 47-50st.

Jsem rád a hrdý, že jsem si vybrali Acond poděkujte za nás také kolegům ve výrobě, kteří na dobrém výsledku mají nemalou zásluhu.

Spokojená rodina Vysušilova

PS: Kdyby jste chtěl více informací rád zdělím.


Vážení přátelé, stávající i budoucí zákazníci společnosti ACOND,

chci se s Vámi podělit o své osobní zkušenosti se společností ACOND. Možná bude mé hodnocení tak strašlivě kladné, že bude vypadat jako podle zadání pro reklamu. Přesto budu popisovat pouze své osobní zkušenosti a realitu tak, jak jsme ji s mou rodinou zažili.

V našem domku jsme při jeho výstavbě před sedmi lety realizovali vytápění kombinací podlahového vytápění a radiátorů. Protože v ulici není zaveden plyn, máme celou energetickou náročnost domu postavenu na elektřině. Stavba domku, to byl takový frmol postupujících prací a s nimi i rozhodnutí, že jsem si to nikdy před tím neuměl představit… Jedním z rozhodnutí bylo, že jsme nevyužili alternativních zdrojů pro vytápění nebo ohřev TUV. Byly pro nás cenově nedostupné.

Jsem člověk, který uvažuje dopředu. Teda pokud na to mám čas, čas přemýšlet nad svou vlastní budoucností… Chci zlevnit naši životní režii, i za cenu dodatečných investic. A to teď = v době našich aktivních výdělků = v době, kdy jsme schopni na tyto investice vydělat.

Alternativní zdroje mě zajímají mnoho let. Fotovoltaiku jsme například mnoho let vnímal jako hračku, která nefunguje, a na kterou finančně nedosáhnu. Nakonec jsem vymyslel cestu, jak si ji na střech našeho domku pořídit.

Několik let poté jsme v našem těsném sousedství řešili alternativní zdroj pro topení a ohřev TUV pro naše rodiče. Rodiče stárnou a nechtějí v zimě vstávat do chladu a jít zatopit. A i síly na přípravu dřeva nebo skládání uhlí ubývají… Moje rada zněla: tepelné čerpadlo a soláry. „Staroušsci“ to zvládli s pomocí programu „Zelená úsporám“. Rozhodli se pro tepelné čerpadlo Acond a já jim to nevymlouval. Moc se mi líbilo to, že ACOND používá kvalitní ověřené díly ze severu (a tam přeci zimy znají) a navíc, je to česká firma. Firma, co dává práci českým lidem. A to je to, co v dnešní době potřebujeme. Proč koupit levnější Čínu a následně živit nezaměstnané Čechy a Češky na pracáku?!?

Takže když jsem se v roce 2014 rozhodl doplnit do našeho topného systému akumulační nádrž, abychom netopili „panu bohu do oken“, začal jsem se pídit, jak to co nejlépe provést. S pečlivostí (nebo blbostí) sobě vlastní jsem po večerech a nocích pátral a študoval. A vymyslel to! Hurá! Instalujeme AKU nádrž, která bude připravena na tepelné čerpadlo a soláry a kotel na tuhá paliva. A až se finančně oklepeme, doplníme čerpadlo, pak soláry atd…

Tehdy do toho vstoupila moje finanční manažerka = manželka = manažerka volného času. Se slovy „Vys*r se na tu skládačku a udělej to najednou!!! Teď měsíce řešíš AKU nádrž, za pár let zase budeš několik měsíců řešit čerpadlo… Poptej to jako celek a pak vymyslíme, jak to ufinancovat.“

A jako zodpovědný tatínek a poslušný manžel (nazaměňovat za ponpantofláka!) jsem se do toho pustil tímto směrem.

A……

Nakreslil jsem si, jak nám topení funguje teď. Potom jsem si nakresli, jak bych to chtěl „automaticky“ do budoucna. A s tímto druhým výkresem jsem navštívil pražskou výstavu o vytápění. Výkres jsem prokonzultoval na 5 stáncích výrobců nebo dodavatelů tepelných čerpadel a poptal jejich nabídky.

A následovalo rozčarování. Stiebel a Nibe coby známé zančky v oboru byli tak strašně drahé a taky neochotné k nějakým jednáním o niancím, že jsem je zavrhl. Naopak ACOND, stejně jako u rodičů, se choval „česky“. Normální komunikace, běžný až rodinný přístup.

Obchodní zástupce dorazil k nám, prošli jsme technickou stránku v kotelně a poté jsme v obýváku u kafíčka v klidu prošli zbylé detaily nutné pro vypracování nabídky. Ta na sebe nenechala dlouho čekat. Došlou nabídku jsme prodiskutovali jak doma, tak s ACONDem, přepracovali naše nové myšlenky a vznikla nová nabídka.

Dohodnuté parametry dle nabídky byly přeneseny do smlouvy o dílo a nastala ta praktická část – vlastní realizace. Připravil jsem základy pro tepelné čerpadlo, připravil elektrickou a datovou část.

A pak to začalo: přijeli dva chlapi z ACONDU. Jeli asi z Milevska, ale přijeli na 5 minut přesně. Z cesty mi volali, že jedou, že není změna. Přijeli, ukázali jsme si místo činu, dohodli konkrétní postupy toho dne a oni začali. U nás je zvykem, že řemeslníci mají „All-In“. Sám se živím prací po firmách a domácnostech, takže jsem došel k závěru, že pokud dám servisákům nebo řemeslníkům u nás doma pěkné pracovní podmínky, jejich výkon a výsledek bude velmi dobrý. Nabídnout a poskytnout kávu, čaj, vody a v našem případě i oběd nebo svačinu mi přijde nejen pragmatické (řemeslníci nezmizí na 2 hodiny do hospody), ale hlavně lidské.

Chlapi z ACONDu byli naší péčí o ně příjemně překvapeni až zaskočeni. Odvedli velmi dobrou práci.

Následně dorazila druhá parta, která celý systém zprovoznila. Opět vše bez problémů a na čas. A z naší strany opět „All-In“. A opět bezproblémový den s výborně odvedenou prací.

V průběhu první topné sezony jsem měl nějaké nejasnosti a řešil je v sobotu se servisním střediskem ACONDu. Všechno mi vysvětlili a následně udělali, co jsme si domluvili.

V našich případech nenacházím důvod, proč bych firmu ACOND nedoporučil. Obecně nerad kohokoli doporučuji, protože úspěch spolupráce je vždy o komunikaci zákazník-dodavatel, ale v případě firmy ACOND to klidně udělám. A dělám: nyní se realizuje další čerpadlo u mých přátel u Rakovníka a můj další kamarád na jablonecku dostává ode mne stejné reference.

A na závěr? Kdykoli pojede někdo z ACONDu okolo Jablonce nad Nisou, zavolejte a stavte se! Dáme si kafčo, mrknem na čerpadlo a třeba budete mít nějakou pro mě zajímavou novinku, kterou bychom mohli u nás doplnit…

Celému týmu společnosti ACOND přeju, ať se jim daří. A nemyslím tím jen obchodního zástupce, pana Cvika, se kterým jsme to upekli. Nemyslím jenom kluky montážníky, co to instalovali a zprovoznili, ale myslím tím i ostatní dámy a pány ve výrobě, logistice a kancelářích. S kým jsem z nich přišel do styku, byla s nimi pohodová dohoda a spolupráce.

Přeji vám všem všechno nejlepší! A jen tak dál! A DĚKUJI !!!

Petr Kotek, Jablonec nad Nisou


Dobrý den, pane Koláři,

před více než rokem jsme si s manželem řekli, že už nás nebaví vytápět náš rodinný dům kotlem na tuhá paliva a hledali jsme alternativní řešení. Nakonec jsme se rozhodli pro tepelné čerpadlo. A stáli jsme před dalším rozhodováním, jaké čerpadlo si pořídit?

Nebylo to lehké rozhodování, nabídka tepelných čerpadel je veliká a člověk se v ní ztrácí. Načetli jsem spousty materiálu, zkoumali jsme technické údaje a parametry, pořizovací náklady, přečetli jsme řadu recenzí. Stále jsme stáli před otázkou, zda zvolit zahraničního nebo českého výrobce.

Děkujeme Vám za Váši trpělivost, se kterou jste odpovídal opakovaně na naše otázky, ohledně technických parametrů, fungování, spotřeby atd., nebylo jich málo. Byly pro nás důležité a klíčové. Na základě Vašich informací jsme nakonec usoudili, že čerpadlo ACOND bude pro nás dobrou volbou.

Když potom nastal termín realizace vše „šlapalo“ jako hodinky, vaši zaměstnanci čerpadlo přivezli, umístili, provedli potřebné práce, uvedli do provozu, předali potřebné informace, vše důkladně popsali a připojili vzdálený přístup přes internet a na dispečink výrobce. Jednoduše řečeno – perfektní organizace!

A v ten okamžik jsme s manželem věděli, že jsme se rozhodli správně.

Uběhl rok užívání tepelného čerpadla ACOND 12 EVI a my můžeme dnes hodnotit a můžeme se vyjádřit k jeho fungování v našem RD .

  1. TČ je velmi tiché a jeho provoz nikoho neruší (toho jsem se nejvíce obávali kvůli našim sousedům, protože některé recenze upozorňovaly na značnou hlučnost – není to pravda, TČ je opravdu tiché a nikoho neruší)
  2. TČ si poradilo v zimě i při velmi nízkých teplotách a ani jednou nezapojilo do provozu bivalentní zdroj (topnou tyč)
  3. Po celou topnou sezónu jsme nijak moc neměnili výši požadované teploty v domě, standardně nastaveno na 22,5 stupňů C. O víkendech většinou nastaveno na 23,5 stupně C, to když u nás pobývala naše malá vnučka J
  4. Přáli jsme si, aby náklady na roční spotřebu elektřiny při užívání tepelného čerpadla velmi nepřekročily náklady za uhlí a elektřinu před jeho užíváním. Faktura za spotřebu elektřiny byla pro nás velmi příjemným překvapením, činila 24 000,- Kč!! Můžeme tedyzcela pravdivě říci, že celkové náklady při používání TČ ACOND jsou pro nás podstatně nižší, než byly náklady při vytápění na tuhá paliva + ohřev vody boilerem + spotřeba elektřiny v domácnosti
  5. Významným bonusem je pro nás pohodlí, čisto bez uhelného prachu, konstantní teplo a teplá voda vždy k dispozici, jednoduché, intuitivní ovládání
  6. Ještě nesmím zapomenout na servisní podporu, když jsme něco potřebovali zodpovědět, vždy jste byl při ruce ( na telefonu 😀 )

Co říci závěrem?

Za nás maximální spokojenost !

Děkujeme za všechno a přejeme vám hodně stejně spokojených zákazníků.

Budete-li mít cestu kolem, zastavte se, rádi Vás uvidíme!

Carmen a Jiří Chloubovi, Kladruby

Ještě poznámka pod čarou.

Protože jsem zvědavá ženská a protože jsem ekonom, tak jsem zjišťovala náklady na provoz TČ i u našich přátel (mají jiná čerpadla, různých výrobců, většinou skandinávských). Acond dopadl opravdu dobře, náklady měl nižší, než většina ostatních. Je mi ale jasné, že to nelze paušalizovat, protože každý máme jiné podmínky. Někdo nemá zatepleno, někdo si rád přitopí krbem, někdo má sluneční kolektory, někdo zajišťuje provoz bazénu, někdo zase využívá podlahové topení. Jak jste říkal, je třeba sledovat všechny faktory. Jsem ráda, že jsem se před rokem nenechala ovlivnit různými recenzemi na webu. Máte na tom svou zásluhu, ačkoliv jsem Vás asi svými otázkami dost „vytáčela“ , měl jste se mnou trpělivost a já jsem se přesvědčila, že nejlepší recenze je zkušenost lidí, kteří TČ ACOND mají nebo nakonec zkušenost vlastní 😀

Mějte se krásně

Carmen Chloubová

1776_170912123739_001


Dobrý den,

přejeme celému ACONDu pohodové prožití vánočních svátků hodně štěstí a zdraví a co nejvíce pracovních úspěchů v roce 2019. Jsme maximálně spokojeni s tepelným čerpadlem od Vás vyřiďte díky celému kolektivu a ať se daří.

Cicvárkovi Zlonín


Počátkem roku 2018 jsme se rozhodli do našeho RD instalovat Tepelné čerpadlo (TČ) jako hlavní zdroj TUV a to z důvodů ekonomických i našeho pohodlí. V RD jsme používali infra panely a TUV s kotlem na bezsilný olej (naftu). Oslovili jsme proto asi 15 firem které technologii TČ dodávaly, některé i vyráběly. Tak jsme se dostali i k firmě ACOND s.r.o., kde zástupce firmy p. Kolář nám nabídl prohlídku RD s obdobnou velikostí jako náš RD a to nezávisle na tom, zda TČ od firmy odebereme. Majitelé RD nám ochotně celý systém TČ ACOND ukázali, sdělili nám zkušenosti s TČ i s firmou za období 3 letého provozu a výhody ovládání TČ přes WIFI i z dispečinku firmy. Byla nám umožněna prohlídka provozovny firmy za doprovodu spolumajitele p. Hanuše, kde se TČ vyrábí a kompletují dle konfigurace pro konkrétní zákazníky, dispečink, odkud mohou pracovnice vstupovat a kontrolovat TČ u jednotlivých uživatelů, včetně úpravy programu TČ nebo jednoduchých oprav. Na základě uvedeného jsme objednali TČ u firmy ACOND s.r.o. a podepsali smlouvu o dílo.

Vlastní montáž probíhala k naší spokojenosti přesně v dohodnutých termínech, včetně uvedení do provozu a předání. Za celé roční období provozu jsme neměli problém, teplotu v zimním období máme nastavenou na 230 C až 23,50 C. Po zúčtovacím období spotřeby el. energie provozu TČ jsme s napětím očekávali naměřené hodnoty pro vyhodnocení ekonomiky provozu. Byli jsme mile překvapeni, oproti minulým rokům došlo k úspoře odběru el. energie cca o 10 000.- Kč/ rok.

K TČ ACOND není více co dodat, pouze poděkování pracovníkům firmy a popřát jim další úspěchy v zdokonalování technologií jejich výrobků, ne pouze TČ.

Taucovi


Dobrý den, paní Kadlecová,
platba byla právě zadána, provede se zítra, snad dorazí v pořádku.
Děkujeme Vaší firmě za skvělý přístup a bezproblémovou instalaci, v domě je příjemné teplo bez nutného přikládání uhlí do kotle 🙂 !

Hezký den Vám všem přejí
Matoušovi.


Dobrý den pane Hanus,

bohužel jsem se vrátil z Curychu až včera a nemohl jsem se ozvat dříve. Dlužím vám poděkování za ten super servis mezi svátky. Moc vás prosím o přeposlání tohoto poděkování na pana Kliku, který má zlaté ruce a železné zdraví. /co v tom počasí vydržel/

Protože jsem pokročilý sedmdesátník, žil jsem na třech kontinentech a dokonce navštívil i Rusko /mohu radit/, a mohu opravdu posoudit schopnost a ochotu toho vzácného člověka.

Ještě jednou srdečný dík, s pozdravem

p.zloutek

zloutek@gmail.com


Zdravím Vás, pane Mošanský,

ještě jednou děkuji za Vaší pondělní návštěvu u mě v Koštove.

Váš zájem a nasazení bylo ukázkové.

Občas to se zákazníky jako jsem já není lehké, to je mi jasné. O to víc mě překvapil celkový zájem o problém i přes pokročilou odpolední hodinu.

Vaše návštěva mě ujistila v tom, že pořízení TČ Acond byla správná volba.

Přeji Vám hezký a pohodový den.

Petr Kristlík


Dobrý den paní Kadlecová,

dnes jsme odeslali doplatek za montáž a dodávku tepelného čerpadla,tak snad to bude v pořádku. Zároveň bychom chtěli poděkovat celému vašemu týmu jak za perfektně a profesionálně provedenou práci vašich montérů, tak opravdu obětavé a trpělivé vysvětlování co se týče „papírování“ jak z vaší strany, tak ze strany pana Doubka i paní Bubníkové co se týče dotací. Opravdu klobouk dolů před celým sehraným týmem. Rozhodně vaši firmu budeme doporučovat dál.

Ještě jednou velké díky Ryskovi.


Dobrý den paní Kadlecová,

fakturu předávám k vyřízení.

Montáž TČ proběhla v pohodě a spokojenosti (oproti souběžně probíhající montáži konkurencí u našich sousedů přes plot 🙂 ) takže zasíláme velký dík Vašim technikům. Byli vynikající…!

Tak jen doufejme že vše bude fungovat jak má, neboť zkoušení systému „naplno“ by v tomto počasí byla sebevražda 😀 😀 😀

S pozdravem a přáním hezkého dne

Petr Kohout


Vážená paní Novotná,

ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za vstřícný přístup ke klientům. Také páni řemeslníci byli perfektní, prostě velká spokojenost. Velké díky Všem, včetně pana Koláře.

Hezký den


Dobrý den pani Novotná,

Dekuji za perfektní spolupráci.

Kluci od Vas jsou šílené fajn.
Rozhodne toto je třetí a věřím ze ne poslední akce od vas.

Přeji aby se vám dařilo!!

Pěkný den.
Pavel Novotný


Zdravím pane Doubek,

ráda bych vám poděkovala za vstřícnost a dobrou spolupráci při výběru a instalaci tepelného čerpadla zn.Acond.

Protože nám dosluhoval kotel na uhlí, rozhodovali jsme se co dál, zda se i nadále „zlobit“ topením v kotli na tuhá paliva, skládáním uhlí, prachem, kouřem a nutností stále chodit přikládat, nebo pořídit nějakou jinou alternativu.

Nejprve jsme uvažovali o kotli na pelety, ale tím bychom se nezbavili ani starostí s obstaráváním pelet (nehledě

na různou kvalitu) ani prachu atd. Nakonec jsme se rozhodli na základě dostupných informací a zejména také na doporučení mé dobré známe pro TČ. Rodina, která mi doporučila firmu Acond, využívá TČ již 7 let a je velmi spokojená.

Kontaktovala jsem tedy Vaši firmu a byla jsem mile překvapená rychlostí a vtřícností s jakou jste se ozvali.

Konzultace s Vámi ohledně kapacity, umístění a přípravných prací pro instalaci TČ proběhly v pohodě.

Dobrá byla i spolupráce s Vašimi zaměstnanci při instalaci TČ. Dále mi Vaše pracovnice poskytla informace o podmínkách pro podání žádosti na ČEZ na změnu tarifu pro odběr elektřiny.

TČ bylo instalováno v 07/2019 a tak již topíme! Jsme velmi spokojení i vzhledem k tomu, že můžeme bezstarostně cestovat a vracet se do příjemně vyhřátého domova. K našemu dobrému pocitu přispívá i to, že jsme využili kotlíkovou dotaci ve výši 120 000,- Kč.

Zatím ještě nemáme ponětí jaká bude cena za spotřebovanou elektřinui, ale i kdyby to bylo o něco víc než jsme
vydávali za uhlí, za tu pohodu a bezstarostnost to stojí.

Ještě jednou děkuji za Váš přístup a doufám, že nám bude TČ Acond co nejdéle sloužit.

S pozdravem

Jaroslava a Jiří Jiránkovi
Dlouhý Most 79


Dobrý den.

Již třetí měsíc topíme tepelným čerpadlem, které nám ve výborné kvalitě zhotovila Vaše firma. Co tomu předcházelo?

Schůzka s panem Cvikem, který se na místě podrobně seznámil s našimi podmínkami a pečlivě, odborně a velmi srozumitelně nám vysvětlil, vše co k zhotovení čerpadla patří. Díky jemu jsme souhlasili. Moc děkujeme i dalším pracovníkům, topenářům a elektrikářům, ( jména jsme bohužel již zapomněli). Jsou to jedničky, opravdu to sedí. Ještě jednou dík za Vaši perfektní práci.

S pozdravem Danuše a Pavel Počepických
Bratkovice 16


Dobry den pane Hanuši,

chtěl bych poděkovat chlapům, co byli u mě montovat tepelné čerpadlo.

Byla to profesionálně provedena práce a skvěly přístup.
Ještě nemám zkušenosti s vašim produktem, nicméně již přístup při instalaci mne přesvědčil a určitě vás doporučím.

Poděkujte jim za mě ještě jednou.
Děkuji

J. Kopřiva
Hlubočany


Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za vše Vám,panu Kolářovi a hlavně klukům z montáže.Po dlouhé době firma kde byla radost se koukat na jejich práci!!!! Určitě budu doporučovat! Jak se osvědčí samotné čerpadlo se ukáže až tak po roce. První dojem velmi tiché a kvalitně zpracované 🙂
Hezký den s pozdravem
Miroslav Svoboda


Dobrý den.
Vážený pane Cviku!

Chtěli bychom vám a vaší firmě poděkovat za profesionální provedení naší zakázky, výroba a montáž
tepelného čerpadla.

Zvlášť panu Cvikovi za úžasnou spolupráci při technickém a návrhovém řešení celé zakázky, rychlé
a racionální reakce na každý telefon a na osobní jednání.

Montáž proběhla ve stanoveném datu bez žádných komplikací, vše jak má být. Monteři měli veškerý
potřebný materiál. Tím předejte vašim pracovníkům dobré hodnocení.
Závěrem: proběhlo spuštění, zaučení, předání, opět vše v nejlepším pořádku a
další poděkování.

Vše funguje dle projektu a těšíme se i do budoucna. Po těchto zkušenostech
budeme firmu – ACOND- vřele doporučovat.

S úctou p. Valoušek a p.Valoušková DĚKUJEME !!!!!!


Dobrý den,

chtěl bych za sebe a za mou paní poděkovat za naprosto profesionální přístup vaší společnosti Acond a.s za dodávku a montáž tepelného čerpadla.

Od počátku podzimu roku 2016 jsem jednal s panem Cvikem, panem Hejpetrem a rovněž jsem byl spokojen s neskutečně profesionálním přístupem paní Novotné ohledně administrace. Bude mi dlouho v paměti, kdy mi na mé otázky instalace a výkonu tepelného čerpadla a hlavně v oblasti papírování ohledně druhého kola kotlíkové dotace, nebylo nic odepřeno a vždy jste mi vyšli vstříc s odpovědí, když mi nebylo něco jasné. Stačilo napsat email nebo zavolat a hned mi bylo naprosto profesionálně odpovězeno.
Dále bych byl rád, kdyby obě party, které se zasloužily o instalaci a zprovoznění samotného tepelného čerpadla dne 5. a 6. září 2017 byly náležitě oceněny. Nejen za čistou, rychlou a profesionální práci, ale hlavně za lidský přístup a slušnou komunikaci.

Tepelné čerpadlo je naprosto ale naprosto skvělé. Zatím jsme netopili v zimě, ale věřím, že 25letá zkušenost s řezáním dřeva pilou a cirkulárkou, štípáním, zatápěním, přikládáním do kotle a vynášením popela je za námi!Velmi se mi ulevilo, to mi věřte.

Ještě jednou díky a bylo nám ctí i snad národním svátkem s vaší společností spolupracovat. Ať se vám i nadále daří!

Děkujeme vám Aconde z Milevska.
S přátelskýnm pozdravem

Čermoch Jiří
Dublovice 235


Zdravím pane Doubek,

ráda bych vám poděkovala za vstřícnost a dobrou spolupráci při výběru a instalaci tepelného čerpadla zn.Acond.

Protože nám dosluhoval kotel na uhlí, rozhodovali jsme se co dál, zda se i nadále „zlobit“ topením v kotli na tuhá paliva, skládáním uhlí, prachem, kouřem a nutností stále chodit přikládat, nebo pořídit nějakou jinou alternativu.

Nejprve jsme uvažovali o kotli na pelety, ale tím bychom se nezbavili ani starostí s obstaráváním pelet (nehledě
na různou kvalitu) ani prachu atd. Nakonec jsme se rozhodli na základě dostupných informací a zejména také na doporučení mé dobré známe pro TČ. Rodina, která mi doporučila firmu Acond, využívá TČ již 7 let a je velmi spokojená.

Kontaktovala jsem tedy Vaši firmu a byla jsem mile překvapená rychlostí a vtřícností s jakou jste se ozvali.
Konzultace s Vámi ohledně kapacity, umístění a přípravných prací pro instalaci TČ proběhly v pohodě.
Dobrá byla i spolupráce s Vašimi zaměstnanci při instalaci TČ. Dále mi Vaše pracovnice poskytla informace o podmínkách pro podání žádosti na ČEZ na změnu tarifu pro odběr elektřiny.
TČ bylo instalováno v 07/2019 a tak již topíme! Jsme velmi spokojení i vzhledem k tomu, že můžeme bezstarostně cestovat a vracet se do příjemně vyhřátého domova. K našemu dobrému pocitu přispívá i to, že jsme využili kotlíkovou dotaci ve výši 120 000,- Kč.

Zatím ještě nemáme ponětí jaká bude cena za spotřebovanou elektřinui, ale i kdyby to bylo o něco víc než jsme
vydávali za uhlí, za tu pohodu a bezstarostnost to stojí.

Ještě jednou děkuji za Váš přístup a doufám, že nám bude TČ Acond co nejdéle sloužit.

S pozdravem

Jaroslava a Jiří Jiránkovi

Dlouhý Most 7


Dobrý den, paní Mátlová

mnohokrát děkuji. Ještě si neodpustím velké díky a pochvalu všem, se kterými jsme se já nebo můj otec během této Vaší zakázky setkali. A to od prvního oslovení – poptávky až po konečnou montáž a zprovoznění. Ať to byl od Vás kdokoli, vždycky jsme se dočkali rychlého, vstřícného, perfektního profesionálního a odborného servisu. Zkrátka jste skvělí a přeji Vám mnoho takto spokojených zákazníků. I když mě nenapadá, jak by s Vámi mohl být někdo nespokojený.

Mějte se pěkně. Hezký víkend a ještě jednou děkuji.

Hana Kuchařová


Dobrý den,

pane Kolář, děkuji za perfektní organizaci. Jsem velmi spokojen a spokojen je slabé slovo. Vaši lidé opravdu předvedli, že být zákazníkem Acondu stojí za to. Internetové propojení dostal za úkol zprovoznit syn, má tu firewall a pro Acond sever bude muset vytvořit tunel.

Určitě se Vám ještě ozvu, zkusíme rozhodně dosáhnout na dotaci a možná budu také potřebovat poradit s TČ tarifem.
Zatím přeji hezký den, budete-li potřebovat, klidně na mne případné další zájemce odkazujte.

TERŠ


Dobrý den,

rád bych poděkoval Vaší společnosti, servisnímu oddělení a Vašemu servisnímu technikovi p.Peši za profesionální přístup , ochotu a pomoc při opravě.

Děkuji
S pozdravem
Švarc

Brandýs nad Labem – Stará Bioleslav


Vážený pane Koláři,

chci Vám touto poděkovat za Vaší účinnou spolupráci a zájem při instalaci pro nás nového systému vytápění v našem rodinném domě v Bělečské Lhotě č.p. 18. Cením si především dodržení všech termínů při přípravě a vlastní realizaci TČ, jakož i odborné práce Vašich pracovníků v oboru instalace a elektro. Nadále předpokládáme součinnost při vyřízení možné dotace z dotačního programu Jihočeského kraje a její získání. Ještě jednou Vám děkuji.

S pozdravem

Hovorka Petr
Bělečská Lhota 18
383 01 Prachatice


Dobrý večer.

Nedá mi to a musím napsat. Dnes nám váš technik namontoval nové čerpadlo. Áááááá jeto naprosto úúúúúžasný. Rozdíl je jako mezi Mercedesem a Trabantem. Dva metry od čerpadla už není skoro nic slyšet a to jede na plný výkon. Takže maximální spokojenost.

Zdraví a děkuje Toman.


Vše se podařilo úspěšně dokončit a mi nezbývá než Vám poděkovat za celou realizace instalace tepelného čerpadla. Dostal jsem i od p. Hejpetra výpočet tepelných ztrát a tak mohu dokončit i jednání s ČEZem o zapojení na tarif 56d. Pokud budete mít cestu na Moravu jste vítán u nás.

Ještě jednou děkuje
Miroslav Bartoň


Vážený pane Kubíčku a spol.,

jsem nad míru spokojen. TČ má v dnešních dnech zatěžkávací zkoušku a opakuji – absolutní spokojenost.

>Přidal jsem zde pár fotek z jeho činnosti


Dobrý den.

Děkujeme za spolupráci, vše funguje jak má, vaši firmu doporučím všem a chválím vaše pracovité řemeslníky.

Děkujeme, Muglovi Holašovice


Krásné Vánoce a hodně zdraví do nového roku přeje všem ve vaší firmě

spokojený majitel vašeho tepelného čerpadla
Zdeněk Vondra, Vlašim


Dobrý den pane Koláři, využívám této možnosti pro zhodnocení TČ ACOND.

Pro změnu vytápění našeho rodinného jsme se rozhodli před dvěma lety, v únoru roku 2013. Prozkoumali jsme trh a nechali si vypracovat několik cenových nabídek od dodavatelů TČ. Pak jsme vybrali „zlatou střední cestu“ a rozhodli se oslovit firmu ACOND Milevsko.

Po první kontaktní návštěvě pana Koláře jsme si byli stoprocentně jistí, že už máme vybráno. Jednání probíhalo v laskavém a profesionálním duchu a během pár dní po zaslané cenové nabídce jsme objednali dodávku. Protože vlastníme rodinný dům řadový, s prvními žádostmi na stavební úřad přišly i první problémy s našimi sousedy a tak k faktické instalaci TČ došlo až v listopadu roku 2013. Tady musím vyzdvihnout ochotu a trpělivost pracovníků ACONDu, kdy už jsme byli zoufalí ze všech požadavků stav.úřadu o předložení různých hlukových studií, že jsme vše přežili za jejich podpory ať technické i osobní. S velkou slávou jsme TČ instalovali na sklonku roku, kdy přijeli dva pracovníci a za jeden den celý a druhého dne půl bylo hotovo a mohli jsme začít topit. Vše nám vysvětlili a i když ze začátku jsme se svými dotazy ohledně nastavení „otravovali“ telefonicky večer i o víkendu, vždy jsme dostali vyčerpávají a uspokojivou odpověď bez známky nevrlosti či nervozity.

S topením tepelným čerpadlem ACOND jsme nadmíru spokojeni nejen z pohledu „tepla domova“, ale i s pohledu financí. Dříve jsme topili elektrokotlem a celková suma za spotřebu el.energie byla za rok cca 60 tisíc Kč a moc jsme se neohřáli. Teď, s TČ ACOND, je teplo příjemné v celém domě po celý den a při porovnání topení celou sezonu s TČ jsme za el.energii za rok zaplatili 34 tisíc Kč. Jsme tak spokojeni, že jsme TČ ACOND doporučili již čtyřem našim známým a nezůstalo jen u doporučení, ale všichni si TČ ACOND pořídili a všichni jsou nadmíru spokojeni. Nakonec bychom chtěli projevit přání a to takové, že by se ostatní firmy mohli jezdit učit jednání do ACOND Milevsko a hned by byl život lepší.

Lenka a Pavel Kadlecovi, SedlčanyDobrý den pane Kubíčku,

využívám této cesty abych Vám zdělil několik zkušeností a postřehů, které jsem nabyl při jednání s pracovníky f. Acond.Od počátku výběru TČ , kdy volba padla na výrobek Vaší firmy až po samotnou realizaci a finální montáž veškeré technologie TČ ACOND v mém RD v Sezimově Ústí. Od počátku jsem se setkal s velice seriózním , kvalifikovaným a příjemným jednáním všech pracovníků,ať se jednalo o techniky, servisního mechanika a v neposlední řadě i pracovnice marketinku.Vždy jsem se setkal se vstřícným a solidním jednáním , což bych chtěl podtrhnout ! Ne vždy je to samozřejmost a v mnoha současných firmách na našem trhu jde spíše o opačné zkušenosti ! A nyní několik postřehů k samotnému TČ ACOND !

Z mnoha nabídek čerpadel, které byly na současném trhu jsem po zralé úvaze a a zjištění všech dostupných informací dal přednost výrobku Milevských strojařů, kde jsem předpokládal dlouholetou strojařskou tradici,další plus byla skutečnost, že se jedná o českou firmu, která má výborné výsledky na domácím i zahraničním trhu! A v neposlední řadě jsem přihlédl k energetické nenáročnosti i finanční stránce pořizovací ceny TČ , která také hrála jednu z hlavních rolí při realizaci projektu vytápění RD.
Po několika letém provozu bez závad, kdy mne spolehlivost i energetická nenáročnost TČ ACOND velice,nad očekávání překvapila a utvrdila v názoru, že jsem vybral skutečně dobrý a kvalitní výrobek Milevských strojařů!

Proto pokud mohu, tak všem vřele doporučuji výrobek TČ ACOND z Milevska !!
S pozdravem
Lipp Miroslav


Před 4 roky jsme se rozhodli pro stavbu RD a museli jsme se rozhodnout čím budeme topit a ohřívat TUV. Jelikož jako jediná dostupná energie u stavebního pozemku byla elektřina, tak jsme zvolili tepelné čerpadlo vzduch-voda v kombinaci s podlahovým topením v celém RD. Při obhlídce internetových stránek výrobců tepelných čerpadel vzduch-voda a kombinaci podlahového topení jsem poptal několik dodavatelů tepelných čerpadel, ale nikdo jiný kromě firmy Acond mi nenabídl celkovou dodávku TČ včetně podlahového topení na klíč. Tato skutečnost byla to pro nás v rozhodování zásadní včetně toho, že Acond je česká firma, která byla na trhu již 19 let. Po naší poptávce nás obratem kontaktoval technik pan Kolář, který s námi probral všechny detaily nabídky a dohodli termín realizace. jelikož jsme stavbu realizovali svépomocí, vysvětlil nám pan Kolář co a jak máme připravit. Všechny montáže byly ze strany Acondu provedeny v perfektní kvalitě. Systém uveden do provozu bez jediného zádrhelu. Po krátkém provozu nastal problém s těsností termostatu v akumulační nádrži, což bylo způsobeno nakupovaným dílem od subdodavatele. Reklamace nahlášena v neděli odpoledne a odstranění závady provedeno druhý den do 10-ti hodin. Přitom vzdálenost mezi naším RD a firmou Acond je cca. 250 km. S pracovním nasazením všech od Acondu jsme nadmíru spokojeni.

Na závěr něco o ekonomice provozu: topení, ohřev TUV, vaření, čerpání vody z vlastní studny, provoz bazénu 5 měsíců v roce a spotřeba elektřiny zbytku domácnosti za minulý rok 26000 Kč.

Všem kteří se rozhodují pro TČ nebo podlahové topení doporučuji Acond jako výbornou volbu.

Pokud máte zájem o osobní referenci můžete mě kontaktovat.

21.10.2015

Milan Šourek
Kbelnice u Jičína
721 360 153Vážený pane Kubíčku,

V první řadě chci poděkovat za perfektní realizaci a provedení – vše odpovídalo kvalitě, kterou firma ACOND prezentuje: od prvního kontaktu až po předání k užívání včetně přístupu a kvality řemeslníků.

Děkuji, s pozdravem

Karel Richter


Jelikož instalace tepelného čerpadla a solárních panelů byla součástí velké rekonstrukce, přístavby a zateplení domu, musím napsat, že z těch firem, které se mi za několik měsíců rekonstrukce na domě vystřídaly, byla spolupráce s ACONDem nejlepší. Byl to až takový balzám na duši. Všechny domluvené termíny platily, nic nebylo problém. Protože zateplení domu a instalace čerpadla a panelů byla součástí Zeleném úsporám, a já jsem hrozný bordelář na papíry, nejvíc jsem ocenil, v jakém pořádku jsem dostal veškeré dokumenty a faktury od společnosti, včetně dostatečného počtu kopií. Následné proplacení dotace tak díky tomu bylo rychlé a bez problémů.

Před zateplením, solárními panely a tepelným čerpadlem jsem platil za svícení, vaření a přitápění elektřinou okolo 17 tisíc korun plus podle tuhé zimy 12 – 15 tisíc za uhlí. Když jsem se rozhodl čerpadlo (zvažoval jsem i peletkový kotel), přál jsem si, abych jsem platil za elektřinu stejně jako dřív za součet elektřiny a uhlí, tedy okolo 30 tisíc. Skutečnost je výrazně lepší! Vytápíme pomocí patentové regulace ACOND Therm dům o rozloze 197 m2 na 21,5 stupně Celsia a poslední vyúčtování, při neustále klesající ceně elektřiny, jsem platil jen 24 tisíc korun. Tepelné čerpadlo navíc využíváme celoročně i pro ohřev teplé vody.

Jsem se rád, že jsem se rozhodl pro tepelné čerpadlo a ne pro automatický kotel na tuhá paliva. Nemusel jsem frézovat a vložkovat komín a hlavně to uživatelské pohodlí. Je neustále teplo, a manželka nemusí plnit násypku kotle a vybírat popel. A to je k nezaplacení 🙂

Jiří Klement (Rous)S čerpadlem ACOND jsem po první sezoně spojený, spotřeba byla necelých 8000 kW i když jsem topil celou zimu.

Pracovníci bez problému provedli montáž.

Instalace také bez problému.

Čerpadlo ACOND jsem zvolil kvůli tomu, že je to česká firma a hlavně nerezový obal a to, že mě pan Vohradník mě dokázal přesvědčit, že s čerpadlem ani se servisem nebudu mít problémy. V čemž měl pravdu.

S pozdravem Milan Zíka, HusinecZačalo to panem Cvikem paní Novotnou a paní Suchanovou vše na výbornou. Instalace proběhla na výbornou. ACOND jsem zvolil že je i výrobní závod celého zařízení a udělal jsem dobře. Majitele můžou být štastný že mají takové zaměstnance ze všema co jsem přišel do styku byl sem absolutně spokojený. Každýmu vaší firmu doporučuji.

p. Bambas Pleše u Jindrichova Hradce


Náš zájem při pořízení tepelného čerpadla významně podpořila dobrá zkušenost a spokojenost rodiny Štrosových z Prahy, kteří od vaší firmy ACOND TČ již provozují.
Teprve naše návštěva u fy ACOND, kde se nám technici plně věnovali a ochotně odpověděli na případné dotazy, rozhodla, že jsme se pro pořízení TČ rozhodli.
Instalace včetně vlastní montáže probíhala velice rychle a bez problémů, na čemž mají zásluhu odborně připravení pracovníci. Přestože zatím TČ nemáme dlouho
v provozu, jsme s ním velice spokojeni a naši investici hodnotíme jako zdařilou.
S chováním všech pracovníků a jejich ochotou jsme byli velice spokojeni. Poděkování patří i panu Radkovi Vohradníkovi za ochotu a slušné chování k nám, jako zákazníkům, od přípravy až po uvedení TČ do provozu.

S pozdravem Manželé Holasovi
Soběslav


Tepelné čerpadlo od společnosti ACOND máme již 2 roky, nyní nás čeká 3. zima. Co se týká spokojenosti, tak ta je maximální, čerpadlem vytápíme 2 byty ve starém statku a vše funguje jak má. Společnost ACOND jsme vybrali především z důvodu blízkosti jejich sídla k našemu domu a s tím spojenou rychlost a dostupnost servisu a jednak z důvodu důvěry na základě osobních vazeb s některými zaměstnanci konkr. p. Cvikem.

Celkově můžeme tedy hodnotit kladně a vřele doporučujeme i dalším lidem.

Marek Čunát


Dobrý den, vaší firmu hodnotím velice kladně, s pracovníky firmi ACOND jsem byl velice spokojen jak s profesionální prací která se mi líbyla tak s komunikací vašich zaměstnanců s kterými jsem přišel do styku při montáži tep.čerpadla a vše mi vysvětlili na co jsem se informoval ohledně provozu. Také kontakt a veškerá agenda s p.Janem Cvikem je na profesionální úrovni co se týče vysvětlení a nabídky pro montáž tep.čerpadla. Firmu ACOND jsem zvolil po ročním výběru,líbí se mi vzhled celého kompletu a tichý provoz. Četl jsem recense na několik druhů tep.čerpadel a i fizycky jsem se jel podívat na provoz. Zaujala mě montáž tep.čerpadla v Loučovicích kvalitou prací, funkcí a regulací proto jsem zvolil firmu ACOND a doporučuji ji známím a jiným co se zajímají o tep.čerpadla do rodiných domů

V případě dotazů mě prosím kontaktujte, děkuji.

Šeda Zdeněk a Šeda Petr – Lipno a Loučovice


Pracovníci firmy se chovali naprosto profesionálně, byli vstřícní, vše srozumitelně vysvětlili,pracovali rychle, dle dohody přijeli ve stanovenou hodinu, 100% spokojenost.
Instalace rovněž proběhla bez problémově, dávám rovněž 100% Proč Acond ? Jste pro mne místně dostupní, máte dobré reference a cena je přijatelná. Provoz zatím hodnotím za velmi krátkou dobu, ale jsme velmi spokojeni. Doufám, že to samé bude i ve větších mrazech. Zatím nemáme vyzkoušeno. Velmi kladně hodnotím internetové propojení s firmou. Zkrátka jsme velmi spokojeni a pevně věřím, že jsme si vybrali nejlepší firmu a doporučuji již teď známým, kteří se vyptávají jak vše funguje a kdo tepelné čerpadlo instaloval.

Díky
Eva Šimková Sedlčany


Dobrý den,
tepelné čerpadlo ACOND nám bylo doporučeno kamarádem ,který s ním měl velmi dobré zkušenosti ,a ty se nám potvrdily.S provozem čerpadla jsem velmi spokojen ,vše funguje bez problémů. Spolupráce s firmou ACOND je na dobré úrovni.

Jankovský


Tepelné čerpadlo Acond.

Na výstavě v Praze Letňanech jsme hledali vhodné tepelné čerpadlo pro náš dům. Prošli jsme několik stánků a nechali si vysvětlovat princip, výhody a nevýhody TČ. Dělali jsme si různé poznámky k jednotlivým firmám a vystupování prodejců. Doma jsme vše zhodnotili a stále víc se klonili k firmě Acond. Obchodník na nás udělal velmi dobrý dojem také tím, že nás neustále neupozorňoval, že právě toto jejich TČ je nejlepší. Na všechny naše dotazy odpovídal tak, že jsme tomu rozuměli. Celkově na té výstavě nám byla tato firma nejsympatičtější.

Po domluvě se v krátké době přijel pracovní z Acondu a domluvili jsme poslední detaily přípravy TČ. Ještě nám doporučil z okolí topenáře a poradil z dalšími technickými věcmi. Naprostá spokojenost.

Když jsme měli vše připravené, vše pokračovalo jako na drátku. Technici přijeli, nainstalovali, odpovídali na naše další otázky a ke spokojenosti nás i firmy Acond TČ zapojili a odjeli.

Po měsíci, kdy jsem neustále denně sledoval výhody a spotřebu elektriky jsem neustále volal a mailoval s panem Kolářem. Pan Kolář velice trpělivě na každý mail odpovídal. Reklamaci vyřešili okamžitě. Jednalo se o SW a čerpadlo se nerozběhlo. Vše opravili na dálku během hodiny.

S firmou jsem spokojen a klidně bych jí doporučil (a také jsem jí doporučil). Ve všem nám zatím vyšli vstříc. Po téměř dvouletém provozu mohu skutečně říct, že jsem spokojen jak s výkonem TČ, tak se spotřebou. Doporučuji.

20.10.2015

Zdeněk Hart, Nová Pražská 401, 256 01 Benešov


Dobrý den pane Cviku,

dovoluji si zaslat Vám mé zkušenosti s TČ od Acondu:TČ Acond jsem vybral po delším průzkumu trhu. Do finále se dostalo TČ N..E a TČ Acond.Zásadní rozdíl byl ve složitosti technologie, v použitých materiálech a flexibilitě TČ.1) Řešení N..E bylo dle nabídky asi kvalitní, ale značně složité. Do malé kotelny by přibyl hydrobox, elektrický kotel a akumulační nádoba. Neměl jsem dobrý pocit ani z řešení – invertor, kdy TČ běží sice s menšími otáčkami, ale podstatně větší dobu než technologie START/STOP čerpadla Acond.2) Rozdíly a výhody v materiálu a technologii byly pro mé rozhodování na straně TČ Acond. Podstatné komponenty vystavené vlivu venkovního prostředí byly v nerezu, stejně tak vnitřní akumulační nádoba. Dodané TČ Acond je vybaveno moderní technologií scroll kompresorů, které konkurence v době instalace pro tuto kategorii TČ nenabízela.3) Poslední nepodstatnou výhodou byla flexibilita instalace TČ Acond a to ve třech věcech.

První výhodou byla možnost zapojit jako bivalentní zdroj stávající zánovní kotel Protherm 3x6kW, který byl skoro nový. Zde konkurence neuměla stávající kotel využít a nabízela dodat vlastní elektrický kotel jako bivalentní zdroj. Za druhé to byla možnost zvolit si větší deskový výměník. Třetí výhodou byla možnost využít vlastnosti TČ Acond pro předehřev teplé užitkové vody. Volil jsem variantu kombinace TČ a stávajícího ohřívače TUV. Důvodem byla možnost v létě případně předehřev vypnout z důvodu ohleduplnosti k sousedům, kteří mají terasu za plotem a k ohřevu TUV využít stávající ohřívač.Mé zkušenosti s instalací a provozem TČ za první rok provozu a loňskou zimu jsou následující:

· Instalace proběhla velmi dobře dle plánu ve dvou dnech. Dodavatel dokonce upravil a sjednotil stávající rozvody TUV a předělal dopouštění vody do systému vytápění.

· TČ lze přes internet na dálku přesně a flexibilně ovládat i monitorovat pomocí SW řešení pro regulaci.
· Tento SW poskytuje velmi přesné statistiky o provozu, čase běhu jednotlivých komponent atd.
· Za celou loňskou zimu si TČ ani jednou nezapnulo bivalentní zdroj – ač nejnižší teplota byla dokonce -11°C.
· Výrobce nevyžaduje pravidelné poplatky za revize a řeší problémy v případě jejich diagnostiky na dálku.

Po zkušenostech z ročního provozu TČ Acond mohu zvolené řešení jen doporučit.

S pozdravem,

Ing.Jiří Bozděch
Jesenice u Prahy


Tepelné čerpadlo jsem pořizoval v létě 2013. Oslovil jsem několik firem zabývajících se touto problematikou bez ohledu na to abych předtím studoval spokojenost zákazníků atd. O tom jak funguje tepelné čerpadlo jsem skoro nic nevěděl.

Ze všech zástupců mnou oslovených firem mi vše dokázal vysvětlit pouze pan Kolář z firmy Acond, na čož se tato firma dostala na první místo v mém výběru. Po návštěvě v sídle firmy, kde mi pan Kolář ukázal jak funguje firma a hlavně samotné čerpadlo jsem mohl vidět v činnosti, nebylo co řešit a byl jsem rozhodnutý a čerpadlo objednal.

Proč Acond? :

– historie firmy a řada ocenění
-sídlo firmy nedaleko mého bydliště

-bezproblémová a pohodová komunikace zejména s panem Kolářem ( i v době když už jsem čerpadlo měl, jsme často konzultovali různé věci a vždy profesionální přístup, ochota a vstřícnost, podotýkám i v mimopracovní době)

-připojení k internetu a možnost se okamžitě podívat odborníkem na chod čerpadla kdykoli se mi něco nezdá

Jinak samotná instalace proběhla odborně v přesně domluveném termínu.

Po dvouletém používání můžu říci že vše funguje jak má. I když čerpadlo vytápí můj dům od října až skoro do začátku května, tak neskutečná úspora nákladů na vytápění.

Za mě obrovská spokojenost a poděkování zejména panu Kolářovi.

J. Vnuk, Zvíkovské Podhradí


Dobrý den,

na stránkách je tato adresa uvedena pro zaslání stížnosti, ale já chci pochválit vašeho pracovníka p. Mošanského, se kterým jsem dnes řešil nějaké menší problémy s TČ a aktualizaci SW.
….

Acond všude doporučuji.

S pozdravem

Ing. Miloš Prchlík
Lom 71
o. Tábor


Dobrý den pane Koláři,

velice ráda ohodnotím Vaší společnost.

Již při vybírání firmy, která nám měla tepelné čerpadlo zprostředkovat Jste se osvědčili jako profesionálové. Váš přístup už od začátku , kdy Jste nám vysvětlovali princip Vašeho čerpadla, popsali jak by měla proběhnout samotná realizace nás přesvědčila, že jsme nakonec vybrali Vás.

A to jsme dostali nabídky asi od 5 firem.Rozhodovali jsme se nakonec mezi Vámi a ještě jednou společností, ale nakonec Váš aktivní přístup rozhodl. Realizace proběhla v pořádku a bez komplikací. Termíny , ceny a vše na čem jsme se dohodli jste dodrželi.

Při spuštění čerpadla Jste byli k dispozici. Pokud jsme potřebovali pomoc, byli jste schopni a jste schopni přijet skoro tentýž den. Odpadla mě veškerá starost o topení, jeho ovládání je jednoduché.Vlastně se o nic nemusíme starat a to mě opravdu vyhovuje.

Nyní po roce kdy mě přišlo vyúčtování za elektriku mohu posoudit, že jsme opravdu neudělali chybu, když jsme se na Vás obrátili.
Detailní vyúčtování elektřiny (pdf): sdoc00286520151020082144 doc00286620151020082201

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat a slibuji, že Vás určitě každému spotřebiteli ráda doporučím.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jaroslava Malá
Tel: 777 310 096
Kozojedy, U Ohrad 300


Dobrý den pane Koláři,

chci Vám tímto poděkovat za zajištění okápku k tepelnému čerpadlu ACOND, který plní svoji funkci a jsme velice spokojeni, a to i s tepelným čerpadlem. Již se zde byli informovat a podívat dva zájemci, podala jsem ty nejlepší reference.

Ještě jednou děkuji.
Anna Červenková, Blatná


Dobrý večer, reaguji na Váš e-mail.

S tepelným čerpadlem ACOND jsme spokojeni. Samotná instalace proběhla bez problémů a v dohodnutém termínu. Zvláště oceňuji osobní přístup, konkrétně Vás, pane Kolář. Firmu ACOND jsme si vybrali na základě kladných referencí , výhodnější cenové nabídky a v neposlední řadě máme důvěru v ,, místní “ firmu, která poskytuje dostatečnou záruku na kvalitně vyrobené tepelné čerpadlo.
S přáním hezkého večera, zdravím

Zdeňka Slabová


Dobrý den,

v našem případě není moc co hodnotit, vše proběhlo rychle a bez sebemenších problémů, hlavně díky velmi ochotné práci pana Koláře. Firmu Acond jsem zvolili díky dobrým referencím. Další důležité kritéria při výběru – dobrý kompresor, on-line připojení a nerezové provedení. S prvním rokem provozu jsme zatím velmi spokojeni, takže uvidíme dále.

Děkuji
Hoskovec Zdeněk


Vážení,

odpovídám na vaše dotazy, ohledně vaší firmy. S pracovníky ACOND a.s. jsme byli a jsme velmi spokojeni. Pan Kolář se nás ujal, vše nám zařídil, poradil a když byl sebemenší problém, vždy ho vyřešil. Posílal k nám další pracovníky, kteří nám s provozem čerpadla pomohli. Stále víme, že se na něj pro pomoc můžeme obrátit.

Instalace proběhla k naší plné spokojenosti.

Firmu ACOND jsme zvolili proto, protože jsme se na výstavišti v Praze zastavili u vaší prezentace, kde nás informoval právě pan Kolář. S vaší nabídkou nás seznámil, vše nám vysvětlil a získal naší důvěru.

S provozem tepelného čerpadla jsme spokojeni.

Nakonec chceme všem pracovníkům firmy ACOND a.s. poděkovat za péči o zdárný provoz čerpadla, které nám dobře slouží.

Zdraví Daňkovi


Když jsme před 6ti lety řešily ČÍM BUDEME TOPIT došli jsme k závěru, že nejednoduší způsob je elektřina.ale pozor jaká.

– elektrokotel – nesmysl drahý provoz – wafky, plynový kotel, další nesmysl = dvě faktury na plyn a na elektřinu

– dříví, uhlí = další nesmysl, potřebujete k tomu moc prostoru na uskladnění, věnovat musíme moc času a toho je málo. Špína a bordel. Ať si ti co topí dřevem uvědomí kolikrát vezmou to polínko do ruky než ho dají do kotle.

Další úvaha, přijdu domů za tmy a co udělám, rozsvítím, zapnu televizi, rádio, manželka žehličku nebo něco podobného v kuchyni (vlastně je všechno na elektřinu i ten plynový kotel. Takže vyhrává elektřina (zdroj v případě nouze můžeme nahradit elektrocentrálou, zkuste nahradit plynové potrubí a ty kontroly hořáků. revize a další čištění.

A proto jsme rádi, že se před lety objevila ČESKÁ FIRMA ACOND se svojí špičkovou technikou, která není ošizená lacinými komponenty, ale všude se montují značkové na které se můžeme spolehnout. Bezva společnost, umí a hlavně se umí postarat v případě nějakých technických vysvětlení, které se týkají hlavně nastavení provozu a spuštění T.Č.

Každý domeček potřebuje něco svého. Protože technici firmy neustále něco vylepšují a jsou další typy čerpadel, které dostatečně obstojí v konkurenci,proto již máme dvě tepelná čerpadla (určeno především pro vytápění a ohřev teplé vody) od firmy ACOND MILEVSKO. A tímto chci především poděkovat celému týmu jak za servis tak ochotu. Jen tak dál AKONĎÁCI a všechno nejlepší v další vaší činnosti přeje

Láďa Průcha z Nepomuku


Dobrý den,

o tepelná čerpadla jsem se začal zajímat při přípravě projektu mého domu v roce 2006. Hledal jsem firmu, která by nebyla jen prodejcem, ale která produkty vyrábí, podílí se na jejich vývoji a má zkušenosti s jejich instalací a provozem u nás v Česku. Rozhodujícím kritériem při výběru je pro mě vždy kvalita za odpovídající cenu. Mezi oslovenými firmami byla v roce 2008 také vaše firma. Zaujala mě vaše tradice a dlouholetá zkušenost s klimatizacemi. Nabízená TČ byla sestavená z kvalitních komponent, na stavebních veletrzích jsem se setkával s příjemnými a erudovanými zástupci firmy.

Na nezávaznou konzultaci ke mně do rozestavěného domu přijel v roce 2008 pan Ing. Hanus. Velmi mu děkuji za jeho cenné rady a připomínky, na základě kterých jsem ještě nechal upravit projektovou dokumentaci topení. Vyměnil jsem hlavně okruh s radiátory v podkroví (vyšší teplotní spád) za podlahové topení (nižší teplotní spád). Dům jsem z důvodu rozložení finanční zátěže dostavěl a kolaudoval s elektrokotlem, ale topení bylo již navrženo a připraveno pro TČ vzduch-voda.

V roce 2013 jsem se odhodlal k instalaci TČ. To už jste působili pod názvem ACOND. Z vaší nabídky jsem vybral TČ ACOND 14(G2).

V jednání s vámi oceňuji zaměření na zákazníka, tedy schopnost nastavit řešení na míru konkrétní situace. V mém případě to bylo napojení TČ na existující topnou soustavu s ponecháním stávajícího elektrokotle jako bivalentního zdroje. V průběhu realizace bylo třeba překonat několik technických překážek (technické věci jsem pane Koláři řešil tenkrát s Vámi). Po dobu provozu jsem vaši firmu dvakrát kontaktoval s žádostí o konzultaci či pomoc. Ze strany firmy ACOND byl vždy patrný proaktivní přístup.

Instalace byla předem konzultována a proběhla v dohodnutých termínech. Nabízí kvalitní produkty za odpovídající cenu. Česká firma s dlouhou tradicí v oboru. Není jen obchodníkem, prostředníkem, ale účastní se vývoje a výrobního procesu. Používá kvalitní komponenty a přidává svoji hodnotu v oblasti služeb.

TČ začíná třetí rok svého provozu. Od instalace jsem nezaznamenal žádný výpadek. TČ je relativně tiché. Výtečně hodnotím vlastní způsob regulace a řízení chodu TČ (Acond Therm) a dále možnost kontrolovat a ovládat TČ pomocí webové aplikace. Oceňuji ale také jednoduché a dostačující manuální ovládání umístěné v domě.

Moje investice do TČ Acond se vyplácí. Roční spotřeba elektřiny před instalací byla 26,7 MWh. Poslední roční spotřeba 11,9 MWh. Pokud očistím toto číslo o vliv FVE instalované současně s TČ, jsem na roční spotřebě okolo 13 MWh. Takže reálná úspora celkové spotřeby elektrické energie je okolo 51%. Návratnost TČ v mém případě je okolo 5 let.

V příštích letech uvažuji ještě o instalaci klimatizace, resp. TČ vzduch-vzduch, které by sloužilo pro přitápění hlavního prostoru (okolo 300 m3) v chladných dnech mimo zimní období, ale hlavně jako klimatizace ve dnech horkých, kdy má moje FVE velké přebytky vyrobené energie, které zbytečně posílá do sítě.

S pozdravem
Radek Najman
Kobylnice 54
294 46 Semčice


Dobrý den,

k Vašemu zaslanému e-mailu ohledně instalace a provozu TČ uvádím :

  • spokojen 100%, ochota, odborná montáž a zprovoznění
  • instalace proběhla bez problémů
  • již mám 2 TČ, jedná se o Českou spolehlivou firmu ACOND a.s., jinou bych nevolil – vstřícnost, profesionální přístup k zákazníkům
  • s provozem TČ jsem na 100% spokojen, bez závad a všem doporučuji

S pozdravem Radek Páral, Červené Pečky, okr. Kolín


Dobrý den p. Kolář,

zasílám hodnocení instalace a provozu Vašeho TČ:

V průběhu stavby RD jsem se začal intensivně zabývat možností vytápění tepelným čerpadlem. Po delším bádání nad návratností, provozem a pohodlím u TČ země-voda vs. TČ vzduch -voda jsem dal přednost TČ vzduch -voda. Oslovil jsem firmy a porovnával parametry a reference. Rozhodl jsem se pro tepelné čerpadlo ACOND G-2 8 z důvodu splitové jednotky, větším rozestupem lamel výměníku, nerezovým opláštění venkovní jednotky. Velkým plusem je internetové ovládání a celkový vzdálený přehled vytápění. A jelikož se jedná o český výrobek, měl jsem dojem, že s případným servisem nebude problém.

Při realizaci tepelného čerpadla hodnotím firmu ACOND za velice profesionální od objednání až po vlastní montáž a zprovoznění. Vše co jsem potřeboval vědět o provozu TČ mi bylo náležitě vysvětleno.

Tepelné čerpadlo provozuji od listopadu 2012 a jsem nadmíru spokojen a při 200m2 vytápěcí plochy a podlahového topení, jsem zatím nepotřeboval využívat bivalentní zdroj tepla.

Rád bych tímto ještě jednou poděkoval celému týmu firmy ACOND a.s. z Milevska a Všem Vás plně doporučuji.

S pozdravem František Ubry z Chebu.


Dobrý den paní Novotná,

Rádi by jsme poděkovali za rychlé reakce firmy ACOND, za vstřícný postoj k zákazníkovi a šikovné ruce řemeslníků, pana Karase a pana Špánka.

Přejeme krásné pohodové svátky
Zdeňka Kvasničková
252 03 Řitka


Dobrý den,

S firmou ACOND jsme maximalne spokojeni.Jak při lonske komunikaci a pak realizaci tepelného cerpadla.Tak vlastne s komunikaci a ochotou dodnes.

S pozdravem Andrejevovi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

NAPSALI O NÁS

Společnost Acond a.s. instaluje nejvíce tepelných čerpadel v ČR, kde čerpadla i sama vyrábí. Tepelná čerpadla Acond se vyznačují zejména nerezovým provedením, tichým chodem a vysokou účinností s vysokou úsporou nákladů.

Obchodní oddělení dispečink :
Tel.: +420 606 511 511  (po – pá 7:30 – 15:30)
E-mail: info@acond.cz

Pouze pro OS Windows

Pro použití dálkové podpory kontaktujte prosím servisní linku 601 373 073
Vzdálená technická podpora po uplynutí záruky je účtována, ušetří ale platbu za výjezd.

Montáž a servis po celé ČR