JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST

Hledáme zastoupení na Slovensku. Jsme úspěšným českým výrobcem tepelných čerpadel s dlouhou historií. Právě teď hledáme limitovaný počet partnerských firem pro dlouhodobou, vzájemně výhodnou spolupráci. Staňte se naším partnerem ve Vašem státě, popř. regionu. Můžeme nabídnout naprosto špičková tepelná čerpadla za dostupné ceny a férové jednání.

O NÁS

Firmu založili v r. 1998 ing. Jiří Hanus starší a synové Jiří Hanus mladší a Oto Hanus. Ing. Jiří Hanus starší pracuje v oboru jako konstruktér a projektant od r. 1967, to už je hodně let a hodně zkušeností. Jako expert byl vysílán i na složité projekty do zahraničí.

Tepelná čerpadla jsme dříve dováželi ze Skandinávie, postupně jsme si vyzkoušeli, že je dokážeme vyrobit lépe a za příznivější ceny. Že jsme mněli pravdu nám ukazuje to, že v posledních letech instalujeme nejvíce tepelných čerpadel v ČR.

Naším cílem číslo jedna je spokojenost našich zákazníků. Měříme jí a neustále zlepšujeme. Svým nejbližším a kamarádům by nás doporučilo 99,4 % zákazníků. Nestačí nám jen tepelná čerpadla s nejvyšší účinností, tišší než všechna ostatní. Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků. Prodejem u nás péče nekončí, ale začíná. Všechna tepelná čerpadla jsou připojena na náš dispečink, pokud se něco stane, my se to dozvíme dříve než Vy a o vše se postaráme.

PROČ JE ACOND PRO TECHNOLOGICKOU ŠPIČKOU?

  • Při venkovní teplotě -22°C vyrábí vodu 65°C pouze kompresorem, bez bivalence. Při -15°C snadno 70°C.
  • Kombinací nejkvalitnějších dílů, vývoje a pokrokových tlumících materiálů je ACOND PRO neslýchaně tiché, dokonce nejtišší.
  • Použitím nejmodernějšího scroll kompresoru a ekologického chladiva R290 s vynikajícím provozním rozsahem nabízí ACOND PRO nejdelší životnost a záruky.
Technické údaje ACOND PRO N
ACOND PRO R
Topný výkon kW min – max 1,5 – 9 3 – 18
COP (účinnost) 7 / 35 °C 4,9 5,22
COP (účinnost) 2 / 35°C 4,31 4,5
COP (účinnost) – 7 / 52 °C 2,38 2,5
SCOP (sezónní účinnost) 4,74 5,1
Akustický výkon při A7/W55 [dB(A)] 48,4 49,3
Akustický tlak v 6 m dB(A) volný p. 25,1 25,8
Max. teplota výstupní vody kompresorem 70°C 70°C

* další data na požádání
Strojírenský zkušební ústav, s.p., protokoly o zkoušce č. 39-15083/T a č. 39-15083/H, Stavebně technické osvědčení STO-202-B-01701-20, Osvědčení o zkoušce O-B-01845-20, O-B-01846-20, O-B-01847-20, O-B-01848-20, O-B-01849-20, O-B-01850-20 a O-B-01851-2.

CO VÁM NABÍZÍME

Nejlepší výrobek si zaslouží ty nejlepší komponenty. My používáme Copeland invertor Scroll, Ziehl-Abegg ventilátor, nerezovou venkovní jednotku, chladivo R290 atd.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KOLEGOVÉ?

Michal Klimeš

Ve firmě pracuji již 14 let a za tu dobu mi firma přirostla k srdci jako vlastní rodina. Nejvíce si na firmě cením právě rodinné atmosféry, přátelství a toho, že na prvním místě je vždy spokojený zákazník, protože i to činí spokojené nás a není nad ten pocit, když můžete někomu pomoci.

Laďka

Do firmy ACOND jsem nastoupila před 14 lety, kdy ve firmě pracovalo pouze 10 lidí. Dnes je nás téměř 70 kolegů a někteří z nich se stali mými dobrými přáteli. Cestou ke své nynější pracovní pozici jsem se přesvědčila, že filozofií firmy je především spokojený zákazník, o kterého se náš tým postará po celou dobu užívání klimatizací či tepelných čerpadel ACOND.

Věrka

Před 13 lety, kdy jsem začala ve firmě ACOND a.s. pracovat, se jednalo o rodinnou firmu. Díky velkému úsilí a pracovitosti, zejména mladých lidí, se dnes firma řadí mezi nejspolehlivější v oblasti vytápění domácností tepelnými čerpadly. Myslím, že pohoda, která panuje v dnes již velkém kolektivu, se přenáší na zákazníky, kteří vědí, že teplo jejich domova je naší prioritou.

Martin M.

Ve firmě ACOND pracuji 12let. Když jsem nastoupil do firmy, nejvíce mě oslovil vstřícný přístup k zákazníkovi. Při kontaktu se zákazníkem jsem z firemní kultury ihned vycítil, že v ACONDu je zákazník vždy na prvním místě. A tak celá má dosavadní práce v ACONDu je podporovat naše zákazníky, pomáhat řešit jejich problémy, či navrhovat řešení zákazníkovi přesně na míru. Věřím, že je to ta správná cesta, spokojený zákazník nás vždy rád doporučí, nebo se pochlubí svým přátelům.

TY NEJLEPŠÍ KOMPONENTY

Nejlepší výrobek si zaslouží ty nejlepší komponenty. My používáme Copeland invertor Scroll, Ziehl-Abegg ventilátor, nerezovou venkovní jednotku, chladivo R290 atd.

PROČ JE ACOND TECHNOLOGICKOU ŠPIČKOU?

Při venkovní teplotě -22°C vyrábí vodu 65°C pouze kompresorem, bez bivalence. Při -15°C snadno 70°C.
Kombinací nejkvalitnějších dílů, vývoje a pokrokových tlumících materiálů je ACOND PRO neslýchaně tiché, dokonce nejtišší.
Použitím nejmodernějšího scroll kompresoru a ekologického chladiva R290 s vynikajícím provozním rozsahem nabízí ACOND PRO nejdelší životnost a záruky.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme ideálně partnerskou firmu se zkušenostmi z oboru, s podílem na trhu vytápění, s výbornou reputací a s ambicemi dosáhnout společně významného podílu na trhu.

Společnost Acond a.s. instaluje nejvíce tepelných čerpadel v ČR, kde čerpadla i sama vyrábí. Tepelná čerpadla Acond se vyznačují zejména nerezovým provedením, tichým chodem a vysokou účinností s vysokou úsporou nákladů.

Obchodní oddělení dispečink :
Tel.: +420 606 511 511  (po – pá 7:30 – 15:30)
E-mail: info@acond.cz

Pouze pro OS Windows

Pro použití dálkové podpory kontaktujte prosím servisní linku 601 373 073
Vzdálená technická podpora po uplynutí záruky je účtována, ušetří ale platbu za výjezd.

Montáž a servis po celé ČR